İzmir'de Katılacağınız Etkinliklerde Seçebileceğiniz Mekanlar - Etkinlik Gezgini
ana sayfa İzmir'de Katılacağınız Etkinliklerde Seçebileceğiniz Mekanlar

İzmir'de Katılacağınız Etkinliklerde Seçebileceğiniz Mekanlar

İzmir'de Katılacağınız Etkinliklerde Seçebileceğiniz Mekanlar


Ege’nin incisi İzmir’de kültür-sanat etkinlikleri bir başka güzel!

Konserlerden tiyatro oyunlarına, festivallerden dans gösterilerine, spor etkinliklerinden çocuk oyunlarına uzanan geniş yelpazede etkinlik eğlence tutkunlarına farklı alternatifler sunuyor. Yüzlerce etkinliğe birbirinden farklı ve etkileyici mekanlarda katılmak sizi de farklı heyecanlara sürükleyecek.

Siz de biribirinden farklı ve güzel etkinlikler bulunduran İzmir’de yaşıyor veya oraya yapacağınız seyahati etkinliklerle taçlandırmak istiyorsanız, aşağıdaki sizin için birkaçını listelediğimiz mekanların programlarını sitemizden sık sık incelemeyi unutmayınız.

Hangout PSM

İzmir’in yeni nesil eğlence merkezi olan  Hangout PSM, içerisinde canlı müzik konserleri, DJ elektronik eventlerinin gerçekleşeceği sahnelerin yanı sıra  beer garden ve Pub Gastro yer almaktadır. Eğlenceye yeni bir soluk getirecek olan Hangout PSM’ de konser, sanatsal etkinlikler, stand-up şovları, tiyatral gösteriler gibi tüm sahne üstü organizasyonlar yer almaktadır. 

İzmir Arena

Bulunduğu yer ve fiziksel özellikleri itibari ile İzmir ve Türkiye’nin sayılı organizasyon ve eğlence komplekslerinden biridir. İzmir Arena senelerdir konser, etkinlik ve düğün dendiğinde her İzmirli’nin aklına gelen ilk mekan olma özelliğini taşımaktadır

SoldOut 

Müzik severlere keyifli anlar yaşatmak için farklı tarzıyla İzmir Mavişehir’de 1.200 kişilik performans sahnesi ile SoldOut Performance Hall müziğin ritmini değiştiriyor. Kendine has mekan tasarımı, her hafta birbirinden ünlü isimlerin canlı performansları ile İzmir’in yeni nesil performans sahnesidir.

Ooze Venue 

Ooze Venue müzik tutkunlarının uğrak noktalarından biri. Yerli ve yabancı sahnenin en sevilen isimleri dinlemek istiyorsanız, bu harika mekanı listenize eklemelisiniz.

Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

İzmir’de tiyatro diyince akla gelen ilk yerlerden biri olan Bostanlı Suat Taşer Tiyatro’su 995 kişilik kapasitesi ve Bostanlı Vapur İskelesi'nin tam karşısında yer alan bulunması kolay konumuyla tiyatro ve birçok etkinlik için seçebileceğiniz etkileyici bir mekan.

Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

İzmir denilince bilinen ailece de gidebileceğiniz en eğlenceli mekanlardan olan Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, Fuar Alanı içinde bulunmaktadır. Konser, tiyatro, stand-up, halk oyunları ve dans gösterilerine ev sahipliği yapan bu mekanda etkinliğe katılmayan bir İzmirli bulmak oldukça zor. Siz de mutlaka çeşitli etkinliklerden birini seçerek Kültürpark’da eğlencenizi taçlandırmalısınız. 

Sizin için listelediğimiz bu birbirinden güzel mekanlar ve daha fazlasına, yüzlerce çeşit etkinlikten birini seçerek gitmek ve indirimli biletlere ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. 

İstediğiniz etkinliklerin tarihlerini ve şehrinize ne zaman geldiğini kolayca öğrenmek için instagram @bukuponcom adresinden de bizi takip edebilirsiniz.